تعلیم مسیحیفعالیت مسیحیان ایران

قيمت انتخابهايت را خواهى پرداخت ؛ جليل سپهر

قيمت انتخابهايت را خواهى پرداخت

یکروز پيلاطس حاكم رومى از مردم يهودى پرسيد : چه كسى را ميخواهيد براى شما آزاد كنم باراباس شورش گر را يا عيسى مسيح صلح طلب را ؟

مردم يكصدا فرياد زدند عيسي را مصلوب كن . باراباس را برای مـا آزاد كن و حتی پیلاطس را تهدید کردند اگر عیسی را آزاد کنی دوست قیصر روم نیستی . و اين يك انتخاب مهم و سـرنوشت ساز بود.

دوست عزیز انتخاب ها بهر نوعی و بهر دليلى كه باشـند يك قـرار داد رسمى هستند .قراردادى كه مسير زندگى ما را عـوض ميكند و در بيشتر وقت ها پشيمان شدن هم قادر نيست مسيرعوض شده را بحالت اول برگرداند و نمیتوانیم توقع دیگری داشته باشیم . کلام خدا میگوید : چیزی را که میکارید دقیقا همان را درو خواهید کرد .غلاطیان 6 : 7

مگر ميشود باراباس قاتل و شورشگر را انتخاب كرد و توقع صلح و امنيت داشت ؟
مگر ميشود عامل مرگ را انتخاب كرد و انتظار حيات داشت ؟
مگر ميشود زهر تلخ خورد و انتظار داشت تبديل به زولبياى شيرين بشود ؟

مواظب انتخاب هاى امروزتان باشيد زيرا انتخابهاى امروز ما قالب شكل و فرم فـرداهاى ما و فــرزندان ما هستند . قبل از اینکه از خدا در مورد شرایط تان بپرسید ” چــرا اینطور شـد؟ ” ابتدا به انتخابهایی که کرده اید مراجعه کنید.به احتمال زیاد جواب خیلی از ” چـرا های من و شما ” در نوع انتخاب خودمان است .

متاسـفانـه مردم اورشليم در آنروز با انتخاب باراباس شورشگر قيمت گران و جبران ناشدنى را هم خودشان و هم نسل های بعد از خودشان پرداخت كردند .

لطفا قبل از هرانتخابی ابتدا با خـدا مشــورت کنید و از دهان او بشنوید . او دیروز امروز و فردا را میداند . احترام به مشورت با خـدا احترام به خودتان و نسل بعد از خودتان است . مسیح گفت : روح خدا همواره آماده است شما را به جمع راستی هدایت کـند .

جليل سپهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا