سخن سردبیر

زمان اتحاد همه ایرانیان

زمان بیداری ، زمان اتحاد ما ایرانیان 

سردبیر 1

زمان بیداری ، زمان اتحاد ما ایرانیان

سالیان درازی که ما را از همدیگر جدا کرده اند. آنقدر ما را در پیچ و تاب زندگی سرگردان و حیران کرده اند که دیگر از حال خودمان هم بدرستی خبر نداریم چه رسد به دیگری ..

ولی چرا اینطوری شد ما که اینطور نبودیم . به گذشته همین چهل و پنجاه سال پیش هم نگاه کنیم ما ملتی سرد و خاموش و بی احساس هرگز نبودیم . دل هامون جون داشت و قلب ها مون برای هم می تپید.

اتفاقا به همین دلیل به ما یورش بردند و خاک مان را اشغال کردند ، در پی دین ، دنیای مان را سیاه کردند ، جوانان را عده ای شان را در جبهه های جنگ و عده ای را در زندان ها سر به نیست کردند ،

باقی را سعی کردند یا معتاد کنند و یا در پی اهداف پوچ سرگردان سازند ، خدایی برای ما ملت چه نقشه های شومی که نکشیدند تا اینبار به اسم خدا و خداوند از هستی به نیستی سوق مان بدهند .

ولی جریان زندگی ، بوی بهار و نوروز ، نام کوروش و آرش ، رسم سیزده بدر و مهرگان و دهها و صدها دلیل پنهان و آشکار یکبار دیگر نگذاشت اعراب بر سرزمین کهن آریایی فائق آید و اکنون میرود تا آخرین آجرهای این حکومت خون و شمشیر بساط ظالمانه اش را از این سرزمین برچیند .

ما و نسل مادر شرایطی تاریخی قرار گرفته ایم شرایطی که بیداری نسل ها رابا شکست ارتجاع مذهبی رقم خواهد زد .

ایا به نظرت می توانیم ؟ به نظر من قطعا که میتوانیم وگرنه اینقدر احتیاج به سرکوب مردمان نبود . میدانید چرا ؟ چون اینها اصلا ایرانی نیستند و خاک سرزمین ما را اشغال کرده اند و تنها به فکر خاندان و پر کردن جیب شان هستند ولی اکنون زمین زیر پاهایشان به لرزه در آمده است و هرگز نمی توانند از این کمند خود را رهایی دهند

چهلمین سال این حکومت سال خانه تکانی از لوس وجود خارجیان وطن فروشی است که از انسان و انسانیت بویی نبرده اند وگرنه چنین نمی کردند که این چهل سال کردند .

برخیزیم وقت برخواستن است.

از طريق
IranHomay@هم آوایی ملی ایرانیان (همای)
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا