سخن سردبیر

فریب دهندگان بزرگ مردم ایران ، در سراشیبی سقوطی شتابان

فریب دهندگان بزرگ مردم ایران ، در سراشیبی سقوطی شتابان

سوم مهرماه ۱۳۹۷

قریب چهل سال است جریانی پر فریب ، عقب مانده ، وامانده از اعصار کهن ،با واسطه مستقیم استعمار پیر انگلستان که در رادیو بی بی سی تجلی میکرد ، سرزمین ما رادر غرقابی از خون و جنون غرق کرد و تا به امروز بیش از یک صد هزار قربانی محصول این انتخاب شوم استعمارگران برای سرزمین ماست

نهضتی دست نشانده که در شخص روح الله خمینی که هندی زاده بود  مردم ما را در فریبی بزرگ اسیر کرد آنچنان که تا به امروز از آن سر برون نیاورده است . از آن تاریخ بود که عصر تباهی ها و ویرانی ها در عرصه اخلاق و اقتصاد و آزادی ادیان و اجتماعات  آغاز شد و دوران شوم دیکتاتوری ارتجاع سیاه چتر تاریک خویش را بر سرزمین ما ایران گسترانید .

نسل های بسیاری در خون رفتند و زندگی های بسیاری طعمه حریق ارتجاعیون شد . اما اکنون از ایران ما چه خبر میرسد ؟

دوران سخت چهل سال هرچه بوده گذشته است و فریب و ریا کاری آخوند های روضه خوان که تنها در مرگ و نیستی میتوانستند روضه بخوانند و مردم را بگریانند سپری شده است و آنچنان تشت رسوایی شان از بام دنیا افتاده است که برای همیشه ازاین سرزمین خواهند رفت و چاره ای آخوندهای دنیا پرست جز این نخواهند داشت که برای همیشه  به حوزه هایشان بازگرداندند  . آنچنان که کشیشان کاتولیک بعد ازرنسانس به کلیساهایشان بازگشتند و از سیاست و تصمیم گیری برای قرن ها دور شدند .

آری دوران روشنایی و زیبایی و روزهای شیرین زندگی برای ایران و ایرانی میرود که با سرنگونی شب پرستان مرتجع و دین فروشان سر هر معرکه آغاز گردد .و ایران شادتر از همیشه به دوران پرشکوه گذشته اش بازگردد .

بر اساس تمامی معیارهای علمی و عملی حاکمان فعلی تعریف یک حکومت را ندارند بلکه باند های قدرتی هستند که همراه با چپاول و سرکوب خواهان ادامه وضعیت فاجعه بار کنونی هستند .

حاکمان امروز حتی با مذاکره با آمریکا هم قادر نخواهند بود به دوران گذشته که همراه و همگام با اصلاح طلبان پوشالی مردم را فریب میدادند ، بازگردند و هرگز نمتوانتد جامعه ایران بویژه نسل پرشور و جوان ایران را با خود همراه و همگام کنند و بی تردید تغییر حکومت و کنار گذاردن آنان برای همیشه در تقدیر روشن مردم ایران امری تردید ناپذیر است .

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا