سخن سردبیر

محصل انگلیس ،مذاکره کلید نیست

هر ناظر سیاسی بی طرف با شنیدن ای شعار که توسط آخوندهای فیضه قم بدستور سپاه پاسداران سر داده شد ، متوجه میشود این شعار علیه حسن روحانی است که در سمت رییس جمهور این حکومت به سرکوب مردم مشغول است .

چرا و چگونه سران این حکومت جنگ درونی خود را این چنین در برابر مردم علنی میکنند ؟ واقعیت این است که این حکومت تنها با فرمول سرکوب حداکثر به بقای خود ادامه میدهد و این فرمول همزمان علیه مردم و علیه دیگر جناح های حکومتی تنها زبان ارتباط و دیالوگ است . چون چیز دیگری را بلد نیست

جناح های مطرح این حکومت به لحاظ تاریخی  و سیاسی مردم ما را تا عصر قاجار عقب برده اند و این تنها یک احساس نیست چرا که اصول گرایان به رهبری علی خامنه ای خطوط و اوامر روسیه سابق در ایران را پیاده و عامل دست نشانده مستقیم  آنان محسوب میشوند .

و در مقابل آخوندهای انگلیسی که حافظ منافع پیر استعمار در ایران بوده و هستند خودشان را در کسوت اصلاح طلبان به رهبری حسن روحانی معرفی و بشکل صوری در مقابل اصول گرایان صف بندی کرده اند. حال آنکه در پشت دست شان در گردن هم برای سرکوب مستقیم مردم ایران به ریش ایرانیان میخندند.

سرکوب ایران

این ۲ جناح سیاسی دقیقا صف بندی عصر قاجار و درباریان فاسد دوران قاجار که مجری و مبتکر سیاست های روسیه و انگلیس در ایران بودند را پس از نزدیک به یک قرن شور بختانه تداعی که بلکه عمیقا بشکل واقعی در ایران امروز پیاده می کنند

درگیری در ملا عام و در جلوی چشم مردم ایران نشان از شکاف های عمیقی است که آنان را در برابر مردم ایران رسوا کرده است و نهایتا به حذف یکدیگر فکر میکنند .

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا