شیوه زندگی

وظیفه من و تو در خلق آرزوهایمان چیست؟

بطور کلی طبیعت از خلا و جاهای خالی بیزار است و چون ذات کائنات خوبی است لذا جاهای خالی همیشه با خوبی پر میشود و وظیفه من و تو در خلق آرزوهایمان این است که به این ساختار طبیعت ایمان و باور داشته باشیم.

هرچه خلاء بیشتر باشد ، هر چه خالی بیشتر باشد جذب بیشتر است. اگر من می‌خواهم موهبت‌های الهی را جذب كنم ابتدا باید جایی خالی باز كنم . اگر می‌خواهید نیایش‌ها و دعاهایتان اجابت شود ، اول باید جا باز كنید.

خلا به دو حالت است:
1 ) خلا درونی
2 ) خلا بیرونی

1- خلا درونی:
احساسات منفی مثل خشم، کینه، نفرت، انزجار، انتقام، حسادت، ترس و… انرژی های منفی هستند که مانع از تجلی طرح الهی زندگی و جریان آزاد انرژی های مثبت توانگری ، خوشبختی و سلامتی می شوند.

بدون خلا درونی شما هرگز قادر به دریافت آرزوهای الهی تان نخواهید بود. با پاکسازی و خالی کردن درونتان از احساسات منفی ، انرژی های مثبت زندگی در وجودتان به جریان می افتند و راه تجلی آرمانهای الهی تان باز می شود.

2- خلا بیرونی:
دومین شکل قانون خلا ، خلا بیرونی است. برای دریافت هر خواسته ای باید مکانی خالی و مورد نیاز برای دریافت و نگهداری آن خواسته ، داشته باشید.

🔻در جهان هستی جذب دو طرفه است. یعنی هم تشنه دنبال آب می گردد هم آب دنبال تشنه می گردد. هم زن دنبال مرد می گردد هم مرد دنبال زن. گل، پروانه را جذب میکند و پروانه گل را… زمانی شما جذب آرزویی می شوید که آن آرزو نیز خواهان شما باشد.

آرزوهای دل شما از احساس نیاز درونی شما ریشه می گیرند. و احساس نیاز از فضای خالی آن خواسته بوجود می آید. و این نیاز باعث طلب کردن خواسته ای_ آگاهانه و ناآگاهانه _توسط شما میشود.

و متقابلا انرژی آرزوی شما به شدت علاقه دارد به سمت آن فضای خالی جذب و آن را پر نماید. حال اگر فضای آن نیاز، از قبل توسط چیزی دیگر پر شده باشد، کل این چرخه جذب ، کارکرد طبیعی اش را از دست می دهد

💧 یک لیوان را در نظر بگیرید که از آب کهنه پر شده. آیا میتوانید آب تازه را در آن بریزید؟ نه. چرا؟ زیرا برای ریختن آب تازه در لیوان باید اول آب کهنه را خالی کنید تا فضای خالی برای آب تازه بوجود بیاید.

برای رسیدن به کفش و لباس نو باید گنجه لباسهای خود را از لباسهای قدیمی و کهنه خالی کنید.

برای رسیدن به همسر ایده آل باید از شر روابط نامشروع و بی ثمر فعلی رها شوید.

برای رسیدن به ثروت باید وسایل و اشیای کهنه و بدرد نخور و فقیرانه را دور بریزید.

برای رسیدن به شغل ایده آل باید از کار بد و اعصاب خرد کن فعلی رها شوید.

برای رسیدن به سلامتی باید احساسات منفی مثل خشم، کینه، نفرت و انزجار را از درونتان خالی کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا