ایران از نگاه جهانسیاست هاموضع گیری ها
موضوعات داغ

دلایل بین المللی برای آغاز جنگ برق آسا علیه رژیم اسلامی

نکات برگزیده مطلب
  • نظر ایران همای : به این ترتیب با توجه به شکل گیری ناتو عربی و حمایت اسراییل یک تعامل جهانی آرام آرام علیه رژیم آخوندی شکل گرفته و خطر برافروختن جنگ در این منطقه از جهان قوت میکیرد . آمریکا تلاش میکند یک کمپین جهانی را علیه رژیم اسلامی شکل داده و سپس با توجیه بین المللی وارد جنگ با رژیم شود این در صورتی محقق میشود که تحریم ها به تغییر رفتار رژیم نیانجامد و گزینه حذف رژیم اسلامی از نقشه جغرافیای جهان در دستور کار قرار گیرد .
  • توجه کنیم که این اولین موضع گیری آمریکا از زبان وزیر امور خارجه اش پس از کنفرانس ورشو در 24 بهمن 1397 است .

مایک پمپئو: رژیم ایران بزرگترین تهدید کشورهای عربی است

🔷وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه با فاکس‌ نیوز درباره اجلاس ورشو گفت: وقتی از کشورهای عربی به صراحت سؤال شد که بزرگترین تهدید برای مردم آنها چیست، جواب کاملا روشن بود؛
بزرگترین تهدید رژیم ایران است.
🔷پمپئو در پاسخ به سؤال خبرنگار فاکس‌ نیوز درباره اجلاس ورشو و شرکت ۶۲ کشور در این کنفرانس که در سایت وزارت خارجه منتشر شده گفت: این یک گردهمایی تاریخی بود.
کشورهای عرب همه با هم در رابطه با این صحبت می‌کردند که چطور با حفظ امنیت، منطقه را با ثبات‌تر کنند… و مسلماً آمریکا یک منفعت بسیاری در ثبات خاورمیانه دارد.
من عمیقا امیدوارم که اکنون می‌توانیم بر مبنای این اجلاس ادامه دهیم و با رژیم ایران مقابله کنیم.

نظر ایران همای :
به این ترتیب با توجه به شکل گیری ناتو عربی و حمایت اسراییل یک تعامل جهانی آرام آرام علیه رژیم آخوندی شکل گرفته و خطر برافروختن جنگ در این منطقه از جهان قوت میکیرد .
آمریکا تلاش میکند یک کمپین جهانی را علیه رژیم اسلامی شکل داده و سپس با توجیه بین المللی وارد جنگ با رژیم شود این در صورتی محقق میشود که تحریم ها به تغییر رفتار رژیم نیانجامد و گزینه حذف رژیم اسلامی از نقشه جغرافیای جهان در دستور کار قرار گیرد .
توجه کنیم که این اولین موضع گیری آمریکا از زبان وزیر امور خارجه اش پس از کنفرانس ورشو در 24 بهمن 1397 است .

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا