ایران از نگاه جهان

سال ۱۳۸۸، جهان فرصت را از دست داد اما نباید اینبار فرصت سوزی شود

⭕️ مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس ورشو: در سال ۱۳۸۸، جهان فرصت را از دست داد اما نباید اینبار فرصت سوزی شود. جهان باید اینبار به کمک مردم ایران بیاید. اقتصاد جمهوری اسلامی ایران فرو ریخته است و مردم ایران در خیابان معترض هستند.

🔷 یکی از بزرگترین تهدیدهای خاورمیانه جمهوری اسلامی ایران است. آنها چهل سال پیش در این روزها روی کار آمدند. آنها حامی تروریست هایی چون حزب الله لبنان و حماس هستند.

🔷 رژیم ایران در هرج و مرج سابقه طولانی دارد و حتی بر مردم خودش سخت می گیرد. جمهوری اسلامی ایران به زنان، همجنسگرایان و اقلیت های مذهبی ظلم می کند. از زمان آیت الله خمینی، آنها شعار محو اسرائیل را می دهند.

🔷 جمهوری اسلامی علنی و آزادنه یک هولوکاست دیگر را می خواهد راه بیاندازد. در سوریه نیروهای ایرانی رژیم اسد را روی کار نگاه داشتند. در لبنان یک زرادخانه موشکی توسط ایران برای حزب الله ساخته شد. در یمن و عراق شورشیان از کمک ایران برخوردارند.

🔷 رژیم ایران چهل سال فساد بار آورده و به مردم خود ظلم کرده است.

🔷 پرزیدنت ترامپ به وعده خود عمل کرد و از برجام خارج شد. این توافق وحشتناک، ایران را از دسترسی به سلاح هسته ای خارج نمی کرد بلکه آن را به تاخیر می انداخت. جمهوری اسلامی همچنان به فعالیت های بی ثبات کننده خود ادامه داد و حتی بیشتر شد.

🔷 تا زمانی که جمهوری اسلامی رفتارش را تغییر ندهد، ما می خواهیم فشار بر این رژیم را ادامه بدهیم. اکنون زمان آن رسیده که شرکای اروپایی ما در کنار ما و مردم ایران باشند< 🔷 زمان آن رسیده که کشورهای اروپایی از برجام خارج شوند. در سال ۱۳۸۸، جهان فرصت را از دست داد اما نباید اینبار فرصت سوزی شود. جهان باید اینبار به کمک مردم ایران بیاید. اقتصاد جمهوری اسلامی ایران فرو ریخته است و مردم ایران در خیابان معترض هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا