ایران از نگاه جهانموضع گیری ها

سخنگوی کمیسیون اروپا و محکوم کردن حمله تروریستی در دانمارک

سخنگوی کمیسیون اروپا با محکوم کردن حمله تروریستی در دانمارک که امنیت اروپا را به مخاطره می‌اندازد گفت: این اتحادیه تهدیدات را جدی می‌گیرد و با هر دولتی از اعضای اتحادیه که در این زمینه نگرانی داشته باشد همراه خواهد بود.

بیانیه سوئد، نروژ، فنلاند، ایسلند و دانمارک در پی خنثی شدن یک طرح ‎ترور مرتبط با عوامل وزارت اطلاعات جمھوری اسلامی در دانمارک: ما هر تهدیدی علیه کشورهای نوردیک را محکوم می کنیم. مهم است که کشورهای نوردیک در زمان مواجهه با تهدیدات علیه جوامعشان در کنار یکدیگر بایستند

امروز، و در پی خنثی شدن یک طرح ترور مرتبط با عوامل وزارت اطلاعات رژیم آخوندی در دانمارک، وزرای امور خارجه سوئد، نروژ، فنلاند، ایسلند و دانمارک در پی دیداری چندجانبه در بیانیه ای گفتند: “ما هر تهدیدی علیه کشورهای نوردیک را محکوم می کنیم. مهم است که کشورهای نوردیک در زمان مواجهه با تهدیدات علیه جوامعشان در کنار یکدیگر بایستند.”

همچنین وزیر امور خارجه آلمان در تماسی تلفنی با همتای دانمارکی خود در مورد این عملیات خنثی شده، ضمن ابراز پشتیبانی کامل آلمان از دانمارک گفت: “چنین اعمالی کاملا غیر قابل قبول هستند. ما اکنون روی اتحاد اروپا حساب می کنیم.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا