ایران از نگاه جهانموضع گیری ها

مردم ایران کنترل پایتخت شان را بر عهدە خواهند گرفت

نکات برگزیده مطلب
  • یکی از اهداف اولیە آمریکا این است کە مردم ایران را توانمند بکنند کە قدرت را از دست رژیم جمهوری اسلامی خارج بکنند، رژیمی کە با وجود اینکە مردم خودش از مشکلات اقتصادی رنج میبرند، سرمایە کشور را صرف اعمال تروریستی در منطقە میکند.

مایک پمپئو: یکی از اهداف اصلی منطقەای دولت ترامپ این است کە اطمینان حاصل کنند کە مردم ایران کنترل پایتختشان را بر عهدە خواهند گرفت.

پمپئو در کنفرانسی خبری در ریاض پایتخت عربستان سعودی همچنین اضافە کرد کە یکی از اهداف اولیە آمریکا این است کە مردم ایران را توانمند بکنند کە قدرت را از دست رژیم جمهوری اسلامی خارج بکنند، رژیمی کە با وجود اینکە مردم خودش از مشکلات اقتصادی رنج میبرند، سرمایە کشور را صرف اعمال تروریستی در منطقە میکند.

مایک پمپئو گفت: حاکمان رژیم ایران جزو خطرناک‌ترین و بدترین‌ تروریست‌های جهان هستند

🔹مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا روز یکشنبه ۲۳ دی‌ ماه در مصاحبەای با شبکە سی بی اس گفت: افرادی که در حاکمیت رژیم ایران هستند و دست به دستگیری شهروندان آمریکایی می‌زنند، از جمله خطرناک‌ترین و بدترین‌ تروریست‌های جهان هستند.

🔹وزیر خارجە آمریکا در رابطە با توافق اتمی سال ٩٤ ایران و کشورھای ١+٥ موسوم بە برجام گفت: به همین خاطر است که می‌گوییم توافق اتمی موسوم به برجام، ایده‌ای ناگوار بود.

🔹پمپئو همچنین با بیان اینکە خروج نظامی آمریکا از سوریه در ماموریت ایالات متحده هیچ تغییری ایجاد نمی‌کند گفت: ما از حضور نظامی قدرتمند خود هرجا باشد استفاده خواهیم کرد. چه در سوریه باشد و چه در صورت نیاز، درون خاک ایران.نتانیاهو: اسرائیل موفق بە توقف برنامە نظامی جمهوری اسلامی در سوریە شده است

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا