ایران از نگاه جهانسیاست ها

نشنال اینترست: زمان حسابرسی از رژیم ایران در جهان فرا رسیده است

نشنال اینترست: با قرار گرفتن سپاه پاسداران در لیست سازمانهای تروریستی، زمان حسابرسی از رژیم ایران فرا رسیده است

نشنال اینترست در مقاله‌یی تحلیلی پیرامون قرار گرفتن سپاه پاسداران در لیست سازمانهای تروریستی نوشت: تمرکز تحریم‌ها علیه سپاه پاسداران نقطه شروع مناسبی برای تغییر در سیاست‌های آمریکا نسبت به رژیم ایران است.

برادلی برمن مدیر ارشد مرکز نیروی نظامی و سیاسی و اندرو گابل تحلیگر، طی مقاله‌ای در نشنال اینترست درباره قرار گرفتن سپاه پاسداران در لیست سازمانهای تروریستی نوشتند: “زمان حسابرسی از رژیم ایران فرا رسیده است”.

این مقاله خاطرنشان می‌کند: تظاهرات مردم ایران در شهرهای مختلف نشان می‌دهد که صبرشان از سیاست‌های رژیم ایران لبریز شده و تحریم‌های افزوده که بر مقابله با حمایت از سپاه پاسداران متمرکز است، هزینه حمایت رژیم ایران از تروریسم را افزایش داده است.

نشنال اینترست با اشاره به گزارش هفته گذشته دولت ترامپ دربارە قتل نیروهای آمریکایی توسط سپاه پاسداران و شبه‌نظامیان تحت کنترل آنان در عراق می‌نویسد: بر اساس بررسی هزاران پرونده محرمانه، تردیدی نیست که رژیم ایران با استفاده از بمبهای کنار جاده‌یی و بمبهای دست‌ساز موشکی پیشرفته علیه نیروهای آمریکایی وارد عمل شده شده است.

در گزارش ارتش آمریکا تأکید شده که سپاه پاسداران و نیروی قدس آن نقشی اساسی در حمایت از نیروهای نیابتی شبه‌نظامی می‌کردند که این تسلیحات را بکار می‌گرفتند. شبکه‌های مهم شبه‌نظامیان تمامی‌ توانایی و حتی موجودیتشان وابسته به نیروی قدس سپاه پاسداران است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا