سیاست ها

ترامپ: ما برنده انتخابات هستیم و شکایت را به بالاترین مرجع قضایی می بریم!

ترامپ: ما برنده انتخابات هستیم و شکایت را به بالاترین مرجع قضایی می بریم!

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا دقایقی پیش طی سخنانی اعلام کرد: به رغم مداخلە تاریخی رسانه ها در انتخابات، ما با اختلاف زیاد بردیم. ما توانستیم کرسی های زیادی را حفظ بکنیم. در مورد سنا بسیار موفق بودیم. من بزرگترین آرای رای دهندگان غیر سفید را برنده شدم و این در تاریخ جمهوریخواهان بی سابقه است. با نظر سنجی های ساختگی توهم یک حرکت را ایجاد کردند بعنوان مثال درست یکروز قبل از انتخابات گفته بودند فلوریدا با ۵ درصد بایدن جلو است و من به راحتی آنجا را بردم.

ترامپ افزود: ما داشتیم با اختلاف زیاد برنده می شدیم، اجازه ندادند ناظران حضور داشته باشند. شکایت های زیادی هست. رای دادن پستی نظام دمکراسی ما را خدشه دار کرد. چگونه رای های پستی همه یکطرفه است. من پنسیلوانیا را بردم ولی اکنون با آرای پستی میکوشند وضعیت را تغییر بدهند. در جورجیا در شب انتخابات ٣٠٠ هزار رای جلو بودم. دمکرات ها مسوولیت مدیریت انتخابات جورجیا را برعهده دارند. در همه موارد رای های ما را پایین آوردند.

ترامپ گفت هدف ما آنست که از صداقت انتخابات صیانت کنیم. میخواهند انتخابات را بدزدند. تقلب ها در آرای پستی انجام شد. در تاریخ آمریکا این بی سابقه است.

ما فکر میکنیم انتخابات را به سادگی برنده خواهیم شد و شکایت را به بالاترین مرجع قضایی خواهیم برد. مهم نیست چه کسی برنده میشود ولی نباید اجازه بدهیم این اتفاق برای کشور بیفتد و در نهایت باید قضات رای بدهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا