اخبار ایران

افشای پرونده های فساد خانوادگی «فریبرز نجفی مهر» مدیرکل اطلاعاتی استانداری کرمانشاه

⭕️افشای پرونده های فساد خانوادگی «فریبرز نجفی مهر» مدیرکل اطلاعاتی استانداری کرمانشاه

فریبرز نجفی مهر مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه پنجشنبه ١۶ مرداد در اقدامی امنیتی و برای کنترل و نظارت بر سازمان های مردم نهاد (سمن) کرمانشاه؛ نشستی با عنوان «هم اندیشی اعضای هیات اندیشه ورز سازمان های مردم نهاد با مدیرکل و معاونین اطلاعات استان» برگزار کرد.

ولایتی، مدیرکل اطلاعات کرمانشاه با تقدیر از این به گفته خود «ابتکار» برگزاری اینگونه نشست های مشترک را موجب تسهیل در امور و ارتقاء جایگاه سمن ها دانسته و استمرار آنرا منشاء خیر و اثر عنوان کرد!

بسیاری از سمن ها اتاق‌های دستگاههای امنیتی برای کنترل رفتارهای اجتماعی و ضد حکومتی مردم بوده که در سالیان اخیر در حال گسترش هستند. از طریق سازمان های جعلی مردم نهاد، بخشی از رفتارهای اجتماعی و سیاسی ضد رژیم در صورت بروز حوادثی چون سیل، زلزله و اعتراضات صنفی و خیابانی کنترل و مهار می‌شوند. مدنی بودن صرفا پوششی برای مخفی کردن ابزار سرکوب آن‌ها در مقاطع حساس است.

از آنجاییکه یکی از ویژگی های مدیران برآمده از دستگاههای امنیتی نیروهای فاسد و دارای پرونده های فساد اخلاقی، مالی و مزدوری است، لذا بمانند افشای پرونده های خانواده هوشنگ و مسلم دارپنج (سعید طوسی بسیج کشور ) و خانواده برادران مهری بعنوان امام جمعه و رئیس شورای نظارت کرمانشاه و قم؛ پرونده فسادهای مالی و اخلاقی خانواده فریبرز نجفی مهر افشا می‌گردد تا همگان از عمق تباهی و فساد سیستماتیک اداری و ارزشی جمهوری اسلامی در سطح استان ها آگاه شوند.

در افشاگری آواتودی تمامی فسادهای خانوادگی این عنصر امنیتی و فاسد که در استانداری در حال اجرای تصمیمات و دستورات اداره اطلاعات کرمانشاه است، برملا می‌شود!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا