تروریسم دولتیحمایت از مردم ایران

ایرانیان مقیم آلمان دست به کار شوید! آدرس «قاضى مرگ» حسن تردست در آلمان را شناسایی کنید!

ایرانیان مقیم آلمان دست به کار شوید! آدرس «قاضى مرگ» حسن تردست در آلمان را شناسایی کنید!

«حسن تردست» قاضی سابق قوه قضائیه صدور بيش از ٨٠٠ حكم اعدام و احکام مجازاتهاى خشن را در پرونده ی خود دارد و زنده ياد ريحانه جبارى هم از جمله قربانيان او به حساب مى آيد!

اکنون نیز از ایران به اروپا رفته و در يكى از شهرهاى آلمان به سر مى برد!

هموطنان خارج از کشور در صورت مشاهده این فرد گزارش لازم را به مقامات محلی، نهادهای های حقوق بشری و رسانه های مبارز و مردمی ارسال کنید!

در صورتیکه حسن تردست واقعا فرار کرده لازمست همه اطلاعات خود درباره حکومت را در اختیار رسانه های مردمی قرار بدهد.

«حسن تردست» قاضی سابق قوه قضاییه جمهوری اسلامی با صدور بیش از ۸۰۰ حکم اعدام و مجازات‌های سنگین در ایران از جمله صدور حکم اعدام زنده یاد «ریحانه جباری» برای دیدار با فرزندانش به برلین آلمان رفته است. مریم تردست دختر، لیان دختر ۱۰ ساله نوه وعلی آقایی دامادش و نیز نصیر محمد تردست پسر قاضی مرگ و برادرش هم مقیم برلین آلمان هستند. مریم تردست در برلین دارای یک شرکت تجاری است.

حسن تردست به همراه «زهرا دلیر» همسرش برای دیدار با فرزندانش به برلین آلمان رفته و صدور ویزا توسط دولت آلمان برای یک جنایتکار باسابقه، خلاف همه قوانین و موازین حقوق بشری است.

حسن تردست که عامل داغدار شدن صدها خانواده است همانند بقیه مقامات جمهوری اسلامی فرزندان خود را به خارج از کشور فرستاده است.

از هم میهنان گرامی می خواهیم هر فردی توسط حسن تردست با زندان و یا احکام ظالمانه مواجه شده، با ما یا سایر رسانه های مردمی تماس بگیرد. جنایتکاران جمهوری اسلامی نباید بتوانند بدون مشکل و پیگرد در کشورهای آزاد تردد کنند.

ویدیو از رای دادن خانواده تردست به روحانی در سفارت نظام در آلمان.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا