اخبار ایران

جمھوری اسلامی در بین ۱۷۰ کشور از جهان، در پایین ترین درجه آمادگی برای مقابله با ویروس کرونا

⭕ جمھوری اسلامی در بین ۱۷۰ کشور از جهان، در پایین ترین درجه آمادگی برای مقابله با ویروس کرونا

در تحقیقات گروه مطالعاتی دانشگاه آکسفورد، جمھوری اسلامی دارای کمترین میزان آمادگی لازم برای کاهش محدودیت‌های مربوط به کرونا بوده وعملکرد دولت ایران در بین ۱۷۰ کشور از جهان، در رتبه آخر قرار گرفته است.

⭕️روزنامە فرانکفورتا روندشاو: رژیم ملاها در ایران مردم را با کرونا تنها می گذارد

رژیم ایران در تلاش است ناتوانی خود را با اشاره به غرب بپوشاند. رژیم ملاها ایرانیان را با ویروس تنها می گذارد. آنها مقاومت می کنند ، اما کمک های بین المللی فوراً مورد نیاز است.

در حالی کرونا تمام دنیا را کاملاً تحت کنترل خود داشت، مقامات ایرانی در تهران با کمال تعجب در ماه آوریل اعلام کردند که اوضاع در کشور تحت کنترل است تا مردم ایران بتوانند زندگی روزمره خود را دوباره آغاز کنند.

بی اعتمادی زیادی به دولت وجود دارد ، و ایرانی ها را نمی توان به خاطر آن مقصر دانست. کرونا ظاهراً ماهها قبل توسط دانشجویان چینی در قم آغاز شد، و به سرعت در سراسر کشور گسترش یافت. دولت از ترس اعتراضات بیشتر سکوت کرد. لرزه اعتراضات نوامبر گذشته هنوز در استخوان های دیکتاتوری اسلامی وجود داشت بنابراین تصمیم بر این شد كه سالگرد انقلاب اسلامی در ماه فوریه برگزار شود تا با نمایش قدرت بتوانند مزه تلخ پس از طغیان یك واژگون شدن احتمالی را بشویند.

فشارهای بین المللی برای اجرای کمک های سریع و مستقیم علیه عواقب بیماری همه گیر و همچنین بودن بدون قید و شرط سازمان بهداشت جهانی و سازمان های غیر دولتی بشردوستانه اکنون اقداماتی است که می تواند به مردم ایران کمک کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا