اخبار ایراناعتراضات اجتماعی

دستگیری در ایران به دلیل اعتراضات برنامه ریزی شده

⭕️دستگیری در ایران به دلیل اعتراضات برنامه ریزی شده

پس از بحران کرونا، اوضاع اقتصادی در ایران ویران کننده و فاجعه امیز شده است. بسیاری از مردم ناراضی هستند و می خواهند اعتراض کنند. طبق گزارش ها، نیروهای امنیتی در کشور اکنون با خشونت اقدام به سرکوب آنها کردند.

نیروهای امنیتی جمھوری اسلامی در ارتباط با اعتراضات برنامه ریزی شده ، چندین نفر را در شمال شرقی کشور دستگیر کردند. به گفته شاهدان، نیروهای امنیتی ایران از گاز اشک آور در برابر تظاهرکنندگان در شهر بهبهان در جنوب غربی کشور استفاده کرده اند. همانطور که روز پنجشنبه در فیلم های رسانه های اجتماعی دیده می شد، جو امنیتی بزرگی نیز در سایر شهرها از جمله تهران، وجود داشت.

معترضین شعار می دادند ، “نترسید، ما همه با هم هستیم.” برخی نسبت به مقامات ارشد دولت انتقاد داشتند. فیلم های موجود در رسانه های اجتماعی به طور مستقل قابل بررسی نیستند. مردی از تهران که می خواست ناشناس بماند، به خبرگزاری رویترز گفت که مردم ایران ناراحت هستند. “اقتصاد آنقدر بد است که ما نمی توانیم زنده بمانیم.

روز پنجشنبه در شبکه های اجتماعی پست های مختلفی در مورد برنامه ریزی برای تظاهرات معترضان در چندین شهر ایران از جمله تهران دیده می‌شد. این اعتراضات شامل مجازات اعدام علیه سه جوان ایرانی ، توافق نامه برنامه ریزی شده همکاری طولانی مدت با چین و وضعیت اقتصادی فاجعه بار در این کشور پس از بحران کرونا است. اما تاکنون گزارشی از چنین اعتراضاتی در رسانه های ایران منتشر نشده است.

سایت خبری t-online

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا