اخبار ایران

زاگرس در پس خاموشی شاید بار دیگر سبز شود ولی البرز هرگز

⭕️ زاگرس در پس خاموشی شاید بار دیگر سبز شود ولی البرز هرگز

گزارش شهروند از مرگ غریبانە ‘ البرز زارعی ‌مقدم کوهسرک’

البرز زارعی ‌مقدم کوهسرک، از اعضای گروه کوهنوردی و انجمن سبز گامان گچساران و نیروری داوطلب مهار آتش که در بعد از ظهر دوشنبه ۱۲ خرداد هنگام اطفاء حریق در منطقه گیزبال دیل گچساران دچار سوختگی شدید شد، متاسفانه روز گذشتە جمعه ٣٠ خرداد پس از تحمل درد و رنج ناشی از سوختگی حدود ساعت ۶ عصر در بیمارستان سوانح و سوختگی امام موسی کاظم(ع) اصفهان جان باخت.

روحش شاد که حتما شاد است. خدایش بیامرزد که حتما آمرزیده ترین بنده خداست، اما جا دارد اینجا تشکر ویژه داشت از کلیه مسئولینی که سهل انگاری کردند از آنهایی که با ندانم کاری هایشان آتش به جان جنگلها انداختند. خسته نباشید میگویم خدمت مدیران محترمی که زحمت کشیدن بدون گان با همان لباس هایی که در محل خدمت تنشان بود بی ریا به ملاقات کسی که گوشت و پوستش سوخته بود رفتند و عکس گرفتند ودر فضای مجازی صادقانه پخش کردند.

تشکر که برای یک فعال محیط زیستی یک انسان که جانش را برای طبیعت به خطر انداخت حاضر نشدید همان ساعات اولیه اندکی رای زنی کنید تا شاید در مجهز ترین بیمارستان پذیرش شود و درمان شود. پس از عفونت تازه یادتان افتاد یا شایدم یادتان انداختند که بایستی انتقال داده شود به شهر دیگر.

شرم و ننگ بر توی مسئول که با بی تفاوتی هم زاگرس را سوزاندی و هم البرز را

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا