اخبار ایران

عبدالرضا مصری ولایتمدار و نماینده فعلی کرمانشاه و شکنجه‌گر و قاتل در زندان دیزل آباد در دهه ۶۰, پرورش یافته روسپی خانه خیابان سیروس!

⭕️ عبدالرضا مصری، پرورش یافته روسپی خانه خیابان سیروس!

افشاگری آواتودی از زندگی سراسر فساد عبدالرضا مصری ولایتمدار و نماینده فعلی کرمانشاه و شکنجه‌گر و قاتل در زندان دیزل آباد در دهه ۶۰ که دهها جوان کرمانشاهی را تیرباران و به دار اعدام سپرد.

عبدالرضا مصری نماینده کرمانشاه در محله فیض آباد بدنیا آمد، اما بعدها ساکن محله سیروس شد. پدر را در همان کودکی از دست می‌دهد و در روسپی خانه متعلق به مادرش با دیوارهای حیاط کاهگلی در خیابان سیروس بزرگ می شود.

مادر عبدالرضا مصری روسپی خانه‌ شخصی اش را اداره می‌کند و در لوای نظافتچی مرکز بهداشت همراه و همکار «نقره کرمانشاهی» خانم بزرگ تن فروشان مشهور کرمانشاه و نظافتچی روسپی خانه توکل آباد هم میشود. «نقره» مدیر این مرکز تن فروشی کرمانشاه بود.

بعد از انقلاب و پس از اینکه علی فلاحیان در اوایل سال ۱۳۶۰حاکم شرع کرمانشاه شد، مادر عبدالرضا مصری امور نظافت منزل فلاحیان را به دست گرفت و فاحشه های متعددی را به تخت خواب حاکم شرع علی فلاحیان می فرستاد. از اینجا بود که بازار مصری سکه شد و به سیستم قضایی کرمانشاه راه یافت.

🔺

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا