اخبار ایران

نوید افکاری بر اساس شهادت کاملا دروغ اعدام شد! خامنه‌ای عمدا حکم اعدام نوید را اجرا کرد!

فراخوان فوری از داخل ایران! از هر طریق ممکن اعتراض کنید!

جمهوری اسلامی نوید افکاری کشتی گیر افتخار آفرین و زندانی سیاسی را اعدام کرد. درخواست ملت ایران و کشورهای مختلف جهان در قالب هشتگ #اعدام_نکنید جواب داده نشد.

نوید افکاری بر اساس شهادت کاملا دروغ اعدام شد! خامنه‌ای عمدا حکم اعدام نوید را اجرا کرد!

«سعید ارجمند دشتکی» که زیر شکنجه ی جنایتکاران اطلاعاتی جمهوری اسلامی ناچار به شهادت دروغ علیه نوید افکاری شده بود و این شهادت به عنوان دلیل اصلی محکومیت نوید افکاری و برادرانش مورد استفاده ی دادگاه رژیم قرار گرفت، پس از آزادی موقت، در سندی رسمی گواهی داده که هرچه علیه نوید افکاری گفته زیر شکنجه و نادرست بوده است.

متن گواهی رسمی سعید ارجمند دشتکی در دفتر اسناد رسمی ۲۴۰ شیراز:
«در صحت و سلامت کامل عقلی و با تکیه بر وجدان و شرف و امنیت قضایی و با سوگند به اسماء جلاله خداوند والله بالله تالله سوگند یاد می‌کنم که اینجانب از هیچ عمل مجرمانه‌ای توسط آقای نوید افکاری فرزند حسین مطلع نمی‌باشم و در بدو بازداشتم توسط ضابطین دادگستری به کرات این بی‌اطلاعی را بیان نمودم، اما با اکراه و فشار و ترس مرا به تقریر کذبیاتی وادار نمودند که به هیچ عنوان مورد تایید بنده نیست و صحت ندارد».

آخوندهای دزد و فاسد انسانیت را زیر پا گذاشته اند و برای بقای خود به جنایت ادامه میدهند. سکوت ملت بزرگ ایران، آخوندها را در انجام جرم و جنایت گستاخ تر کرده است.

عصر امروز شنبه در شهرهای سراسر کشور از خانه ها خارج شویم و اعتراض خود را از هر طریق ممکن به اعدام نوید افکاری ابراز کنیم. راننده خودروها می‌توانند با ایجاد راهبندان و بوق زدن اعتراض کنند و کسانیکه ماشین ندارند با حضور در میادین و خیابانها نارضایتی خود را نشان بدهند.

هیچ ملتی بدون فداکاری و بدون مبارزه و اهدا کردن فرزندان شجاع خود، به آزادی نرسیده است. خود را لایق آزادی نشان بدهیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا