اپوزیسیون ایراناخبار ایران
موضوعات داغ

گرامی باد سالگرد قیام بزرگ آبان ماه! سالگرد قیام یک ملت برای رهایی از ظلم و ظلمت

سالگرد قیام بزرگ آبان ماه!

روز ‌شنبه ٢۴ آبان نخستین سالگرد قیام بزرگ مردم ایران علیه تمامیت حکومت ولایت فقیه است. یکسال پیش در چنین روزی خامنه ای خائن با صدور دستور قتل عام قیام کنندگان به بهای حفظ حکومت فاسدش، باعث شهادت بیش از ۴٨٠٠ تن از بهترین فرزندان ایران و دستگیری بیش از ۱۰ هزار نفر از جوانان در یکصد و ده شهر کشور شد.

این جنایت و خونریزی بی سابقه در تاریخ معاصر ایران ‌نتوانست پایه های حکومت را تثبیت کند. ریزش در نیروهای سرکوبگر و نفرت بیسابقه از نظام اسلامی در میان مردم سراسر کشور گسترش یافت. بطوریکه اکنون جمهوری اسلامی در ضعیف ترین دوره تاریخی خود قرار گرفته است.

اگر جرقه #قیام_بزرگ_آبان به دلیل افزایش بهای بنزین بود، اکنون قیمت همه کالاها به طور سرسام آوری افزایش پیدا کرده! اگر برخی از مردم از عواقب زندان نگران بودند، مدیریت آخوندی در کنترل کرونا باعث زندانی شدن همه مردم کشور شده و شرایط ناشی از سیاست‌ حکومتی هر خانه یک کرونایی، خسارات جانی چندین برابر بیشتر از آبان بزرگ را بر مردم تحمیل کرده است.

یک سال پس از قیام آبان بزرگ همه به وضوح می بینند راهی جز قیام سراسری و پایان حکومت فاسد آخوندها وجود ندارد. فقط ما مردم می توانیم سرنوشت ایران را تعیین کنیم و نه هیچ حکومت یا دولت خارجی.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا