اخبار ایرانموضع گیری ها

گزارش مشابه بیست و سی تهران در ایران اینترنشنال! دشمنان و دست نشاندگان را بشناسیم/ تلویزیون ایران اینترنشنال!

گزارش مشابه بیست و سی تهران در ایران اینترنشنال! اصرار و پافشاری غیرحرفه‌ای بر تایید روایت سپاه پاسداران درباره جنایت قتل کژوان الماسی در تلویزیون ایران اینترنشنال!⭕️

گزارشگر جدید ایران اینترنشنال بار دیگر تمام صحبتهای مقامات جمهوری اسلامی را بعنوان فکت بازگو کرد، ولی باز هم هیچگونه اشاره ای به بستگان خارج از کشور کژوان نشد! گفته نشد چرا ٣ روز اقبال پدر کژوان بازداشت و تحت فشار بود؟ چرا گزارش پزشکی قانونی مبنی بر اینکه کژوان مشروب نخورده (سناریوی مهمانی و مستی) و زدن دو تیر از کمتر از دو متری پخش نشده، چرا جوان زخمی همراه کژوان به مدت سه روز ممنوع الملاقات بود و چرا عموی کژوان ادعای دیگری دارد و ….!!

شاهد جعلی و افغانستانی که گزارشگر جدید ایران اینترنشنال با آب و تاب درباره او صحبت میکند، زن و دخترهایش در ایران گروگان اطلاعات سپاه است و انتظار دارند بیننده بپذیرد که میتواند غیر از دیکته مأموران جمهوری اسلامی را بگوید!؟

هر روز یک گزارش جدید برای اثبات سناریوی وزارت اطلاعات تنها وزن کل مجموعه ایران اینترنشنال را سبک میکند. بویژه تماسهای مکرر یکی دیگر از کارمندان ایران اینترنشنال (نام محفوظ) با خانواده مقتول و درخواست مکرر از آنها برای تکذیب خبرهای آواتودی و علی جوانمردی غیر حرفه‌ای، مشکوک و قابل پیگرد است.

وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه پیشتر درباره سارو قهرمانی، صانع ژاله و بسیاری دیگر از آزادیخواهان جان‌باخته این سناریوی تغییر و تحریف حقیقت را اجرا کرده، ولی هیچگاه تلویزیونهای مدعی خبررسانی حرفه ای اینگونه یکطرفه به یاری سناریو نویسان جمهوری اسلامی نشتافتند.

جالب آنست که در اقدامی کاملا غیرحرفه‌ای و مشابه امپراطوری دروغ در ایران، گزارشگر جدید ایران اینترنشنال حکم صادر کرد و گفت تمام اخبار دیگری که در شبکه‌های اجتماعی پخش شده نادرست است!! دقیقا همان رفتار رسانه ای جمهوری اسلامی که «همه بد هستند ما خوبیم!»

این سلسله گزارش‌های یکطرفه، مغرضانه و هر روز با حذف صحبتهای برخی دیگر از اعضای خانواده کژوان الماسی نمی‌تواند بدون تایید و حمایت مدیران این تلویزیون تهیه شده باشد. بزودی طوماری در این باره برای امضای مردم و انتقال به مراجع ذیصلاح در مدیریت کلان تلویزیون ایران اینترنشنال پخش میشود و از همه مردم میخواهیم آنرا امضا کنند.

کژوان الماسی جوان ٣٠ ساله فرزند اقبال اهل سنندج پنجشنبه شب توسط ماموران خامنه‌ای خائن در جریان تجمع برای درگذشت استاد شجریان در تهران بازداشت و درون ون با دو گلوله به طرز وحشیانه ای به شهادت رسید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا