اپوزیسیون ایران

سهیلا فورش کلهر از فعالین سرشناس کُرد و عضو رهبری حزب دمکرات مسیحی سوئد از سوءقصد به خود با پرتاب بمب دستی به منزلش خبر داد!

⭕️سهیلا فورش کلهر از فعالین سرشناس کُرد و عضو رهبری حزب دمکرات مسیحی سوئد از سوءقصد به خود با پرتاب بمب دستی به منزلش خبر داد!

وب‌سایت «FFFI» اعلام کرد «ساعت حدود 01:00، جمعه 24 ژوئیه، بود که اعضای خانواده با شنیدن صدای یک انفجار قوی بیدار شدند. یک بمب آتش‌زا به ایوان خانه پرتاب شده بود. آتش هنوز فراگیر نشده بود اما مواد سوزنده تمامی محیط ایوان را در بر گرفته بود.»

او در ادامه افزود «طی دو روز متوالی، افرادی ناشناس با تلفن تماس می‌گرفته، من و خانواده‌ام را به دلیل فعالیت‌ها و افشاگری‌‌ام علیه رژیم ایران تهدید به مرگ می‌کردند، پس از آن فورا مورد حمله با بمب آتش‌زا قرار گرفتیم. من هیچ برداشت دیگری ندارم مگر این‌که رژیم حاکم بر ایران عامل و آمر این حمله باشد.»

به گفته این عضو رهبری حزب دمکرات مسیحی سوئد: «پلیس بلافاصله خود را به محل رسانده و تحقیقات در این مورد را آغاز کرد و رد پای مطمئنی را در مورد افراد مشکوک یافته و امیدوار است که عاملین این حمله را هرچه زودتر دستگیر کند.»

در پایان خانم فورش گفت: «زمانی شنیدید که من از بین رفته‌ام، بدانید که هیچکس از غیر رژیم ایران مسئول نیست.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا